MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
SİNEMA
EĞLENCE
Forum İstanbul
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
Ramazan Eğlencesi Forum İstanbul'da Bi'başka!
13 2 15
Forum İstanbul, İnce Saz’dan Niyazi Koyuncu’ya, Eda Baba’dan Suzan Kardeş’e her Cumartesi iftar sonrası konserleriyle dopdolu bir Ramazan programı sunuyor.

19
Mayıs
SAAT : 0:00
-
09
Haziran
SAAT : 0:00

Ramazan eğlencesi Forum İstanbul’da bi’başka!

Forum İstanbul, İnce Saz’dan Niyazi Koyuncu’ya, Eda Baba’dan Suzan Kardeş’e her Cumartesi iftar sonrası konserleriyle dopdolu bir Ramazan programı sunuyor. Avrupa sokaklarında görmeye alışkın olduğumuz sokak sanatçılarının nefes kesen gösterilerini de ziyaretçileriyle buluşturan Forum İstanbul’da her hafta sonu müzik dinletileri, kortejler ve çocuk sanat atölyeleriyle rengarenk bir Ramazan sizi bekliyor! 


Ziyaretçilerine bi’başka dünyanın kapılarını aralayan Forum İstanbul, bu yıl Ramazan ayına özel hazırlanan dolu dolu etkinlik programıyla herkese hitap ediyor.

Önümüzdeki bir ay boyunca her Cumartesi saat 21.00’de sevilen bir sanatçıyı ziyaretçileriyle buluşturacak olan Forum İstanbul, 19 Mayıs’ta İnce Saz’ı, 26 Mayıs’ta Niyazi Koyuncu’yu, 2 Haziran’da Eda Baba’yı ve 9 Haziran’da Suzan Kardeş’i çim alanındaki Ramazan sahnesinde ağırlayacak. 

Cumartesi konserlerinin yanı sıra Ramazan boyunca her cuma günü Retrofoni grubunun nostaljik şarkıları eşliğinde gerçekleştirilecek dinletiler, alışveriş keyfinizi Türk müziği ezgileriyle süsleyecek. Avrupa sokaklarında görmeye alışkın olduğumuz dikkat çekici pek çok sokak gösterisi performansıyla her pazar misafirlerini şaşırtacak olan Forum İstanbul’un bu sürprizine müzik de eşlik edecek. 

Forum İstanbul’dan çocuklara özel İstanbul temalı atölyeler

Ramazan ayı boyunca minik misafirlerine özel İstanbul temalı atölyeler gerçekleştirecek olan Forum İstanbul, her cumartesi saat 13.00 – 18.00 arasında mandala, taç yapımı, broş tasarlama ve ahşap boyama konseptleriyle gerçekleştirilecek etkinliklerde minikleri sanatla buluşturacak. 


Forum İstanbul’un Ramazan ayına özel hazırlanan zengin etkinlik programı eşliğinde ailecek keyifli zaman geçirmek isteyen herkes, Forum İstanbul’a davetli!


Forum İstanbul Alışveriş Merkezi

Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa / İstanbul
T. 0 (212) 443 13 50 / info@forumistanbul.com.tr

Forum İstanbul'a nasıl gidilir?

Metroyla:
Atatürk Havalimanı - Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.

Otobüsle:
32 Cevatpaşa - Eminönü
32A Cevatpaşa - Beyazıt
32T Cevatpaşa - Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.

Marmarayla:
Marmaray Yenikapı istasyonundan, Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.

Arabayla:
E-6 "Hal - Otogar" çıkışında.
E-5 "Otogar" çıkışından "Kartaltepe - Yıldırım - Kocatepe" istikametinde.

Metrobüsle:
Merter Metrobüs durağından, Atatürk Havalimanı - Yenikapı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.